Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Wesprzyj nas darowizną

Od 18 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Korzystasz z ngo.pl? Lubisz ngo.pl? Przekaż darowiznę i wesprzyj nasze działania!

Obecnie zbieramy pieniądze na rozwój poradnictwa – chcemy rozbudować dział dotyczący księgowości i fundraisingu w organizacjach. Dzięki Twojej darowiźnie w ngo.pl powstaną nowe narzędzia i specjalistyczne opracowania, dostępne bezpłatnie dla wszystkich organizacji.

Wesprzyj działania portalu ngo.pl! Wpłać darowiznę on-line.

Wybierz cel i kwotę. Naciśnij WPŁAĆ i przejdź do płatności.

DZIĘKUJEMY! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

JAK INACZEJ PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

Możesz również wpłacić darowiznę na konto lub ustawić stałe polecenie zapłaty i regularnie wspierać nasze działania. Administratorem ngo.pl jest Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Klon/Jawor, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa

konto bankowe: BOŚ nr 27 1540 1287 2001 6800 0521 0001

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego

Pamiętaj!

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu): Przekaż NGO darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego [infografika]

Informacje o tym, na co przeznaczamy otrzymane darowizny będziemy zamieszczać na stronie: klon.org.pl i w portalu ngo.pl.