Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wesprzyj nas darowizną

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Korzystasz z ngo.pl? Lubisz ngo.pl? Przekaż darowiznę i wesprzyj nasze działania!

Obecnie zbieramy pieniądze na rozwój poradnictwa – chcemy rozbudować dział dotyczący księgowości i fundraisingu w organizacjach. Dzięki Twojej darowiźnie w ngo.pl powstaną nowe narzędzia i specjalistyczne opracowania, dostępne bezpłatnie dla wszystkich organizacji.

Wesprzyj działania portalu ngo.pl! Wpłać darowiznę on-line.

Wybierz cel i kwotę. Naciśnij WPŁAĆ i przejdź do płatności.

DZIĘKUJEMY! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

JAK INACZEJ PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

Możesz również wpłacić darowiznę na konto lub ustawić stałe polecenie zapłaty i regularnie wspierać nasze działania. Administratorem ngo.pl jest Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Klon/Jawor, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa

konto bankowe: BOŚ nr 27 1540 1287 2001 6800 0521 0001

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego

Pamiętaj!

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu): Przekaż NGO darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego [infografika]

Informacje o tym, na co przeznaczamy otrzymane darowizny będziemy zamieszczać na stronie: klon.org.pl i w portalu ngo.pl.