Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Reklama

Oferta reklamowa portalu organizacji pozarządowych NGO.PL. Reklamuj się w NGO.PL!

  • Masz w projekcie pieniądze na promocję i chcesz je dobrze wydać?
  • Chcesz dotrzeć do pozarządowych odbiorców i odbiorczyń, urzędników administracji centralnej i samorządowej: zaprosić na konferencję, szkolenia, pochwalić się osiągnięciami?
  • A może reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty dla stowarzyszeń i fundacji?

W takim razie świetnie trafiłaś/-eś – reklamuj się w portalu ngo.pl! Pomożemy Ci wypromować Twoje działania skierowane do stowarzyszeń i fundacji (nawet jeśli masz mały budżet na promocję).

Kontakt:

e-mail: reklama@portal.ngo.pl

tel. 22 828 91 28 wew. 107

Mając na uwadze potrzeby naszych użytkowników i użytkowniczek, w portalu ngo.pl zamieszczamy reklamy produktów i usług związanych z działalnością organizacji pozarządowych oraz służących ich działalności (więcej informacji w regulaminie).

Statystyki

Portal ngo.pl odwiedziło w 2018 r. ponad 3,16 mln użytkowników. Średnio dziennie notował 25 tys. odsłon. Newslettery ngo.pl trafiały do ponad 23 tys. skrzynek e-mailowych dwa razy w tygodniu.

Z portalu korzystają osoby aktywne społecznie, liderzy i liderki organizacji pozarządowych, urzędniczki i urzędnicy.

Przykładowe dane za marzec 2018 r. (wg Google Analytics) - miesięczna liczba odsłon w danej części ngo.pl:

  • główna strona ngo.pl: 77 198
  • poradnik.ngo.pl: 548 921
  • ogloszenia.ngo.pl : 337 408