Strona główna - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że artykuły z ngo.pl są dostępne również w wersji audio? Wybrane teksty o tematyce społecznej w formie nagrań. Posłuchaj

Reklama

Oferta reklamowa portalu organizacji pozarządowych NGO.PL. Reklamuj się w NGO.PL!

  • Masz w projekcie pieniądze na promocję i chcesz je dobrze wydać?
  • Chcesz dotrzeć do pozarządowych odbiorców i odbiorczyń, urzędników administracji centralnej i samorządowej: zaprosić na konferencję, szkolenia, pochwalić się osiągnięciami?
  • A może reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty dla stowarzyszeń i fundacji?

W takim razie świetnie trafiłaś/-eś – reklamuj się w portalu ngo.pl! Pomożemy Ci wypromować Twoje działania skierowane do stowarzyszeń i fundacji (nawet jeśli masz mały budżet na promocję).

Kontakt:

e-mail: reklama@portal.ngo.pl

Mając na uwadze potrzeby naszych użytkowników i użytkowniczek, w portalu ngo.pl zamieszczamy reklamy produktów i usług związanych z działalnością organizacji pozarządowych oraz służących ich działalności (więcej informacji w regulaminie).

Statystyki

Portal ngo.pl odwiedziło w 2021 r. 3,8 mln użytkowników. Zanotowaliśmy ponad 6,9 mln wejść i 17,4 mln odsłon. Newslettery ngo.pl trafiały do 42 tys. skrzynek e-mailowych dwa razy w tygodniu.

Z portalu korzystają osoby aktywne społecznie, liderzy i liderki organizacji pozarządowych, urzędniczki i urzędnicy.

Przykładowe dane za styczeń 2022 r. (wg Google Analytics) - miesięczna liczba odsłon w danej części ngo.pl:

  • główna strona ngo.pl: 111 800
  • poradnik.ngo.pl: 895 000
  • ogloszenia.ngo.pl: 535 000