Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Reklama

Oferta reklamowa portalu organizacji pozarządowych NGO.PL. Reklamuj się w NGO.PL!

  • Masz w projekcie pieniądze na promocję i chcesz je dobrze wydać?
  • Chcesz dotrzeć do pozarządowych odbiorców i odbiorczyń, urzędników administracji centralnej i samorządowej: zaprosić na konferencję, szkolenia, pochwalić się osiągnięciami?
  • A może reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty dla stowarzyszeń i fundacji?

W takim razie świetnie trafiłaś/-eś – reklamuj się w portalu ngo.pl! Pomożemy Ci wypromować Twoje działania skierowane do stowarzyszeń i fundacji (nawet jeśli masz mały budżet na promocję).

Kontakt:

e-mail: reklama@portal.ngo.pl

tel. 22 828 91 28 wew. 107

Mając na uwadze potrzeby naszych użytkowników i użytkowniczek, w portalu ngo.pl zamieszczamy reklamy produktów i usług związanych z działalnością organizacji pozarządowych oraz służących ich działalności (więcej informacji w regulaminie).

Statystyki

Portal ngo.pl odwiedziło w 2018 r. ponad 3,16 mln użytkowników. Średnio dziennie notował 25 tys. odsłon. Newslettery ngo.pl trafiały do ponad 23 tys. skrzynek e-mailowych dwa razy w tygodniu.

Z portalu korzystają osoby aktywne społecznie, liderzy i liderki organizacji pozarządowych, urzędniczki i urzędnicy.

Przykładowe dane za marzec 2018 r. (wg Google Analytics) - miesięczna liczba odsłon w danej części ngo.pl:

  • główna strona ngo.pl: 77 198
  • poradnik.ngo.pl: 548 921
  • ogloszenia.ngo.pl : 337 408