Strona główna - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama

Oferta reklamowa portalu organizacji pozarządowych NGO.PL. Reklamuj się w NGO.PL!

  • Masz w projekcie pieniądze na promocję i chcesz je dobrze wydać?
  • Chcesz dotrzeć do pozarządowych odbiorców i odbiorczyń, urzędników administracji centralnej i samorządowej: zaprosić na konferencję, szkolenia, pochwalić się osiągnięciami?
  • A może reprezentujesz firmę, która ma ciekawe usługi i produkty dla stowarzyszeń i fundacji?

W takim razie świetnie trafiłaś/-eś – reklamuj się w portalu ngo.pl! Pomożemy Ci wypromować Twoje działania skierowane do stowarzyszeń i fundacji (nawet jeśli masz mały budżet na promocję).

Kontakt:

e-mail: reklama@portal.ngo.pl

Mając na uwadze potrzeby naszych użytkowników i użytkowniczek, w portalu ngo.pl zamieszczamy reklamy produktów i usług związanych z działalnością organizacji pozarządowych oraz służących ich działalności (więcej informacji w regulaminie).

Statystyki

Portal ngo.pl odwiedziło w 2021 r. 3,8 mln użytkowników. Zanotowaliśmy ponad 6,9 mln wejść i 17,4 mln odsłon. Newslettery ngo.pl trafiały do 42 tys. skrzynek e-mailowych dwa razy w tygodniu.

Z portalu korzystają osoby aktywne społecznie, liderzy i liderki organizacji pozarządowych, urzędniczki i urzędnicy.

Przykładowe dane za styczeń 2022 r. (wg Google Analytics) - miesięczna liczba odsłon w danej części ngo.pl:

  • główna strona ngo.pl: 111 800
  • poradnik.ngo.pl: 895 000
  • ogloszenia.ngo.pl: 535 000