Strona główna - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Księgowość i nie tylko Poznaj podstawowe obowiązki każdej NGO! Dołącz 11.12 o 14.00 do #ngoplLIVE >

Wesprzyj nas darowizną

Wybierz cel i kwotę. Po przejściu do płatności zdecyduj, czy chcesz nas wesprzeć wpłatą jednorazową czy cykliczną (wpłacaną co miesiąc).

DZIĘKUJEMY, że wsparłaś/wsparłeś Stowarzyszenie Klon/Jawor darowizną!

Twoje zaangażowanie jest dla nas ważne, bo nie tylko pracujemy dla organizacji pozarządowych, ale sami jesteśmy organizacją pozarządową. Stowarzyszenie Klon/Jawor jest administratorem portalu ngo.pl.

Codziennie na portalu NGO.PL umieszczamy około 100 nowych informacji. Samych artykułów poradniczych z zakresu prawa, księgowości, zarządzania oraz komentarzy, debat publicystycznych, ukazuje się około 3500 rocznie (dane za 2022 rok). Dzięki temu pomagamy organizacjom pozarządowym oszczędzać czas i środki, by miały więcej możliwości realizacji własnych misji.

To baza fajnych, potrzebnych informacji dla organizacji pozarządowych. Jest to pierwsze miejsce, do którego skierowałabym osoby, które potrzebują wiedzy z tego zakresu. Portal zawiera wiele praktycznych i użyteczny artykułów, zarówno dla osób dopiero zaczynających działania w trzecim sektorze, jak również dla tych, którzy znają już podstawy i szukają szerszych informacji.

Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Z portalu ngo.pl korzystam od prawie 5 lat. Początkowo nie zdawałam sobie sprawy, że prowadzi go Stowarzyszenie Klon Jawor, które znałam głównie z prowadzonych regularnie badań kondycji organizacji pozarządowych. Gdy tylko dowiedziałam się, że ngo.pl prowadzi organizacja pozarządowa – natychmiast ją wsparłam. Portal jest mi niezwykle przydatny w pracy fundraisera, pozwala mi się rozwijać i być na bieżąco z wiedzą istotną dla trzeciego sektora.

Joanna Czupryńska-Kwiatkowska, fundraiserka Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci

Jak inaczej przekazać darowiznę

Możesz również wpłacić darowiznę na konto lub ustawić stałe polecenie zapłaty i regularnie wspierać nasze działania. 

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Klon/Jawor, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa

konto bankowe: BOŚ nr 27 1540 1287 2001 6800 0521 0001

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego

Pamiętaj!

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu): Przekaż NGO darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego [infografika]


Informacje o tym, na co przeznaczamy otrzymane darowizny będziemy zamieszczać na stronie: klon.org.pl i w portalu ngo.pl.