Przejdź do treści głównej

Warszawa. Warsztat psychologiczny dla mężczyzn "Sukces – naucz się cieszyć nim w teraźniejszości"

autor(ka): Mikołaj Czyż
2013-01-03, 16:36
płatne
archiwalne
Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu zaprasza na prowadzony przez Mikołaja Czyża warsztat dla mężczyzn "Sukces – naucz się cieszyć nim w teraźniejszości", który odbędzie się w weekend 2-3 lutego 2013 w Warszawie. Udział w zajęciach jest odpłatny.

Zaproszenie na weekendowe zajęcia psychologiczne skierowane są do mężczyzn, którzy chcą bardziej cieszyć się swoim sukcesem i pełniej go realizować. W trakcie warsztatu uczestnicy pracują nad swoimi wyobrażeniami i doświadczeniami związanymi z sukcesem i samorealizacją w różnych obszarach życia - np. w obszarze zawodowym, relacjach międzyludzkich, związkach, sztuce czy sporcie.

Poszukiwania będą dotyczyć tego, czym jest dla uczestników istota sukcesu, jakie są powody, dla których sukces jest tak atrakcyjny oraz – posiadając tą wiedzę – jak pokonywać trudności w jego pełniejszym osiąganiu.

Zajęcia przeznaczone są dla mężczyzn, dla których temat sukcesu jest istotny, niezależnie od wieku i statutu społecznego.

Więcej można przeczytać na stronie warsztatu (inne wiadomości).

Autor zajęć, Mikołaj Czyż, jest psychoterapeutą prowadzącym praktykę w Warszawie - psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską i rodzinną. Wśród jego projektów jest m.in. Centrum Rozwoju dla Par tworzone wspólnie z terapeutką Agnieszką Serafin.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Mikołaj Czyż
Miejsce: Centrum Rozwoju dla Par, ul. Filtrowa 69 m. 13, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2013-02-02 do 2013-02-03
Organizator:

Mikołaj Czyż

Adres:

ul. Filtrowa 69 m. 13, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

601 376 474

E-mail:

m@mikolajczyz.pl

Www:

http://www.mikolajczyz.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty