DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Znamy już stypendystów XII edycji Programu Stypendialnego "Agrafka"

Rozstrzygnęła się XII edycja Programu Stypendialnego "Agrafka". Komisja Stypendialna dokonała wyboru 20 najlepszych stypendystów na rok 2011/2012.

Wiadomość archiwalna

A A A

2011-08-30, 13.42

Program Stypendialny "Agrafka", realizowany jest we współpracy z partnerskimi organizacjami lokalnymi. Program wspiera aktywność wybitnie utalentowanej młodzieży, pochodzącej spoza dużych centrów edukacyjno-kulturalnych, ze środowisk dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.

29 sierpnia br. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej Programu Stypendialnego "Agrafka". Komisja dokonała wyboru 20 najlepszych stypendystów na rok 2011/2012.

Stypendium otrzymali:

1. Paulina Węgrzyn, nominowana przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej,
2. Łukasz Skowron, nominowany przez Fundację Fundusz Lokalny Ziem Biłgorajskiej,
3. Damian Rozmus, nominowany przez Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny,
4. Gabriela Szypnicka, nominowana przez Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny,
5. Aneta Rydz, nominowana przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA w Radomiu,
6. Marcin Witkowski, nominowany przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA w Radomiu,
7. Daniel Mokosa, nominowany przez Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej,
8. Marta Duda, nominowana przez Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej,
9. Klaudia Pachulska, nominowana przez Fundację Rozwoju Społecznego nad Symsarną,
10. Sebastian Kisiel, nominowany Fundację Rozwoju Społecznego nad Symsarną,
11. Katarzyna Kosowska, nominowana Fundację Rozwoju Społecznego nad Symsarną,
12. Patryk Papiór, nominowany przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS,
13. Sylwester Chmiel, nominowany przez Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty”,
14. Katarzyna Fetlińska, nominowana przez Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem",
15. Juliusz Bączkowski, nominowany przez Fundusz Lokalny Fundacji Pokolenia,
16. Justyna Bundyra, nominowana przez Stowarzyszenie „Czajnia”,
17. Jakub Lenart, nominowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Lokalny Fundusz Roku 2000”,
18. Łukasz Malinowski, nominowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Lokalny Fundusz Roku 2000”,
19. Małgorzata Masłyk, nominowana przez Stowarzyszenie Serce Dzieciom,
20. Paweł Wdowczyk, nominowany przez Fundusz Tratwa Szczecinek

Więcej informacji o Programie Stypendialnym "Agrafka"  TUTAJ.

 

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: do 2011-09-29
organizator: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
adres: Marszałkowska 6 lok. 6, 00-590 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 622 01 22, www: http://filantropia.org.pl/pl/dzialalnosc/co_robimy/Programy_stypendialne_i_grantowe1/Program_Stypend 
źródło: ARFP
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.