Przejdź do treści głównej

Sucha Beskidzka. Koncert kolęd

autor(ka): Ksenia Miśkiewicz
2010-12-18, 21:38
Stowarzyszenie Kulturalne Chór Bel Canto i Kapela Mała Ziemia Suska zapraszają na Świąteczny Koncert Kolęd, który odbędzie się 27 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 na Zamku w Suchej Beskidzkiej.

Koncert jest podsumowaniem projektu realizowanego przez Stowarzyszenie w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich pt. "Rozwijanie poczucia tożsamości narodowej poprzez aktywność artystyczną dzieci i młodzieży". Podczas koncertu zaprezentujemy umiejętności nabyte w trakcie prób, które trwały prawie 7 miesięcy. Zapraszamy tez publiczność do wspólnego kolędowania.

Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Stowarzyszenie Kulturalne Chór Bel Canto
Miejsce: Sucha Beskidzka, Zamkowa, 34-200 Sucha Beskidzka, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2010-12-27
Organizator:

Stowarzyszenie Kulturalne "Chór Bel Canto"

Adres:

Kolejowa 9, 34-240 Jordanów, woj. małopolskie

Tel.:

696 706 787

Faks:

(18) 267 49 57

E-mail:

belcanto@poczta.onet.eu

Www:

http://www.belcanto.yoyo.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • aktywność lokalna
  • dzieci
  • historia
  • kultura
  • młodzież
  • rozwój osobisty
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Nowe życie starej zlewni

Euforia!
Stara, odrapana, zarośnięta i zapomniana... była zlewnia mleka w Wiązownicy-Kolonii nabiera kolorów. Dzięki społecznej akcji Nowe życie starej zlewni budynek i teren wokół niego podnosi się z ruin. Zaczęło się od lokalnej młodzieży, która oczyściła teren, a całkiem niedawno nasi przyjaciele ze Stoczka Łukowskiego wymalowali jedną ze ścian.
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Słoneczna etnografia dla dzieci w Busku-Zdroju

Podczas wakacji zorganizowane zostały na terenie Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego "Słoneczko" w Busku-Zdroju bezpłatne warsztaty dla dzieci pn.: "Słoneczna Etnografia dla dzieci - poznajmy Indie”. Podczas językowych warsztatów plastyczno-muzyczno-tanecznych, dzieciaki miały okazję poznać wiele kultur świata. Jednym z krajów…