Przejdź do treści głównej

POPON Bydgoszcz - nowa propozycja dla osób niepełnosprawnych

autor(ka): Agata Jóźwiak
2009-04-14, 09:23
Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON) zaprasza ze skorzystania z bezpłatnych form wsparcia psychologicznego w nowym Punkcie Poradnictwa.

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Oddział Kujawsko - Pomorski zaprasza osoby niepełnosprawne (pracujące i bezrobotne) na bezpłatne poradnictwo psychologiczne.

Osoby niepełnosprawne, które zgłoszą się na spotkanie z psychologiem, będą miały okazję rozpoznać swój potencjał, wyznaczyć dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego, a także otrzymać wsparcie psychologiczne.

Na konsultacje zapraszamy do Kujawsko - Pomorskiego Oddziału POPON przy ul. Hetmańskiej 38 pok. 705, w Bydgoszczy.

Psycholog jest dostępny w następujące dni: poniedziałek/wtorek 8-16, środa 10-12.

Zachęcamy także do zadawania pytań drogą mailową: lub telefoniczną: (052) 373 11 75.

Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: biuro POPON w Bydgoszczy
Miejsce: Bydgoszcz
Data wydarzenia: od 2009-04-14 do 2009-06-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Witam ~Małgorzata Michalczyk 26.04.2009, 01:57 Czy jest taka możliwość żeby zapisać u Was na kolejny kurs wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy? jeśli tak to proszę mnie zapisać na pierwszy kurs w maju. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • aktywizacja zawodowa
  • osoby z niepełnosprawnością
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Nowe życie starej zlewni

Euforia!
Stara, odrapana, zarośnięta i zapomniana... była zlewnia mleka w Wiązownicy-Kolonii nabiera kolorów. Dzięki społecznej akcji Nowe życie starej zlewni budynek i teren wokół niego podnosi się z ruin. Zaczęło się od lokalnej młodzieży, która oczyściła teren, a całkiem niedawno nasi przyjaciele ze Stoczka Łukowskiego wymalowali jedną ze ścian.
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Słoneczna etnografia dla dzieci w Busku-Zdroju

Podczas wakacji zorganizowane zostały na terenie Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego "Słoneczko" w Busku-Zdroju bezpłatne warsztaty dla dzieci pn.: "Słoneczna Etnografia dla dzieci - poznajmy Indie”. Podczas językowych warsztatów plastyczno-muzyczno-tanecznych, dzieciaki miały okazję poznać wiele kultur świata. Jednym z krajów…